Piatok, 9.12.2016
-0.4°C
Golfshop – informácie o golfe
+421 48 6712 512
golfshop@tale.sk
Hotel Stupka, hotel Golf
+421 48 6712 601
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Tále a.s.

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.

region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

AKCIOVÉ PONUKY TÁLE

Lyžovanie
Silvestrovský dvojtýždeň Silvestrovský dvojtýždeňBohatý program v Ski Tále od 26.12.2016 do 7.1.2017Školské lyžiarske výcviky Školské lyžiarske výcvikys ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.
Hotely
Silvester v Stodole v Ski Tále Silvester v Stodole v Ski TáleRozlúčka so starým rokom aj s večerným lyžovaním v Ski Tále
Ubytovanie
Silvestrovský pobyt v hoteli Stupka Silvestrovský pobyt v hoteli StupkaRodinný Silvester v hoteli Stupka s animáciami, zábavou a dobrým jedlom.Silvestrovský pobyt v hoteli Golf Silvestrovský pobyt v hoteli GolfPrežite pokojný Silvester v príjemnom hoteli Golf, Tále.Lyžiarsky pobyt Lyžiarsky pobytV hoteli Stupka & Golf a 30% zľavy zo skipasov.Vianočné firemné večierky Vianočné firemné večierkypre vašich zamestnancov v hoteloch Stupka & Golf s darčekom pre každého od Tále,a.s.Školenia v hoteli Stupka a Golf Školenia v hoteli Stupka a GolfKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Wellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.