Utorok, 17.7.2018
+16.6°C
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Golf Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.

Napísaním dotazu automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia môjho dotazu. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov na uvedený účel.  Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Akciové ponuky GOLF

Golf
Golfový pobyt Golfový pobytNOC v hoteli Stupka + FEE na Gray Bear s 50% zľavou už od 76 €.Detská golfová škola Detská golfová školaDetský golfový tábor počas letných prázdnin na Gray Bear, Tále.Golfové prázdniny na Táľoch Golfové prázdniny na TáľochAkciové ceny green fee počas júla a augusta!
Neprehliadnite aj ďalšie ponuky spoločnosti Ski, Golf & Hotel Resort TÁLE
Hotely
Požičovňa E-BICYKLOV v hoteli Stupka Požičovňa E-BICYKLOV v hoteli StupkaPre hostí hotela Stupka & Golf 25% zľava zo zapožičania.Školenia v hoteli Stupka Školenia v hoteli StupkaKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Wellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.