Majstrovské golfové ihrisko Gray Bear Tále zahájilo svoju 15. jubilejnú golfovú sezónu v sobotu 6. mája tradičným turnajom Welcome Texas. Za krásneho počasia privítalo Gray Bear 92 domácich hráčov a hostí z rôznych slovenských golfových klubov.

Týždeň po zahájení sezóny, v sobotu 13. mája, sa na Táľoch konal Deň otvorených dverí v rámci celoslovenského podujatia Národný deň golfu. Pre záujemcov o tento gentlemanský šport bola pripravená bezplatná výuka golfu s profesionálnym trénerom a prehliadka ihriska na golfovom autíčku s odborným výkladom. Na Tále zavítalo približne 30 hostí rôznych vekových kategórií, ktorých golf zaujal a viacerí z nich v budúcnosti rozšíria rady milovníkov golfu.

V auguste oslávi majstrovské golfové ihrisko Gray Bear už 15. výročie svojej činnosti, počas ktorej niekoľkokrát potvrdilo svoje kvality organizáciou najprestížnejších golfových podujatí na Slovensku – Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys roku 2006 a Allianz Ladies Slovak Open zo série Ladies European Tour v rokoch 2010 – 2014.

Ponuka služieb Ski, Golf & Hotel Resortu Tále sa rozširuje aj tento rok o atraktívnu novinku – nočný golf na 9- jamkovej golfovej akadémii Little Bear, ktorá je umelo osvetlená. Je to výborná príležitosť pre pracovne vyťažených hráčov golfu a tiež pre partie golfistov zrelaxovať večer po absolvovaní seminárov a konferencií v hoteli Stupka, Golf alebo iných okolitých ubytovacích zariadeniach pri hre golfu. Pre zlepšenie komfortu hráčov boli zároveň na 9. jamke Gray Bear zrekonštruované sociálne zariadenia s občerstvením.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri