Tále, a.s. sa predstavuje ako silný subjekt cestovného ruchu, poskytuje komplexný servis v oblasti cestovania, hotelierstva, stravovania,  kongresovej turistiky a golfových pobytov.

Majestátne končiare Nízkych Tatier korunujú centrum cestovného ruchu Horehronia. Jedno z najznámejších stredísk v regióne, Ski, Golf & Hotel Resort Tále, sa nachádza pod južnými svahmi Chopku. Milovníci lyžovania ocenia vysokú kvalitu poskytovaných služieb v rodinnom stredisku Ski Tále. O plynulú prevádzku na svahoch sa stará6 vlekov. Lyžiarom sú k dispozícii precízne udržiavané trate pre náročných i menej náročných lyžiarov, ale aj svah vyhradený pre začínajúcich lyžiarov. Celková dĺžka tratí 2,77 km je umelo zasnežovaná. Počas tradičného večerného lyžovania v piatky a soboty sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky a dĺžka tratí 1,5 km. Pre vyznávačov bežeckého lyžovania je pripravená v pôsobivom prostredí zasneženého golfového ihriska trať s okruhom 4 km a 1 km okruh na akadémii Little Bear.

Golfové ihrisko Gray Bear Tále je ideálnym miestom na strávenie  golfového pobytu. Majstrovské 18 – jamkové ihrisko je situované v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry. Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné i napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami. Par ihriska je 71. Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo i počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v roku 2006 a Allianz Ladies Slovak Open zo série Ladies European Tour v rokoch 2010 – 2014. Príďte si zahrať skutočný golf a nazbierať nezabudnuteľné zážitky na jedno z najlepších ihrísk v Európe.

V malebnom prostredí strediska Tále je situovaný horský Hotel Stupka a dependence  hotela Stupka – Golf, Tále. Poskytujú kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Sú ideálnym miestom na organizovanie kongresov, seminárov a obchodných stretnutí v moderných funkčne vybavených rokovacích miestnostiach. Wellness centrum hotela Stupka ponúka dokonalý relax a načerpanie nových síl v bazéne so slanou vodou a protiprúdom, fínskej saune, dvoch parných saunách, jacuzzi a cardio fitness centre.

Len 6 km od Ski, Golf & Hotel Resort Tále sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku – Jasná Nízke Tatry. V blízkosti hotela Stupka, pod hotelom Partizán, sa nachádza prekážková lanová dráha Tarzánia. K atrakciám regiónu nepochybne patrí Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa Mŕtvych netopierov, Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen vo Vydrove, Hrad Ľupča a splav Hrona.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri