Lyžiarske stredisko Ski Tále online

Ak práve váhate či zbaliť lyžiarsku výstroj a vydať sa na svah, nahliadnite na Tále cez webkamery. Sme v prevádzke denne od 9:00 do 16:00.

Dávame si záležať na úprave zjazdoviek a máme dostatok parkovacích miest. Piatky a soboty večer sme vyhradili na večerné lyžovanie.

Najviac nás teší, keď si radosť z pohybu užíva celá rodina a preto sme pre vás pripravili výhodné ceny rodinných skipasov.

Sledujte Ski Tále online cez webkamery a aktuálne snehové podmienky.

Ski Tále 1

Zjazdovky Tále online

Veľký bežkársky okruh Gray Bear

Ski Tále webkamery

Malý bežkársky okruh Little Bear

Ski Tále webkamery

Ski Tále 2

Zjazdovky Tále online

Pohľad na zjazdovky z diaľky

Ski Tále webkamery

Ak prichádzate do nášho strediska v Nízkych Tatrách prvýkrát a chcete si urobiť predstavu o lyžiarskom areáli, nahliadnite do mapy zjazdoviek a bežkárskych okruhov.

Úplní začiatočníci môžu využiť služby lyžiarskej školy a príležitostným lyžiarom padne vhod požičovňa lyží, ktorej súčasťou je aj ski servis.

Priamo pod svahmi nájdete reštaurácie, kde sa môžete zahriať obľúbenými nápojmi a „dobiť baterky“ zdravšími či menej zdravšími dobrotami :).

Nestačí vám víkendová lyžovačka? Ponúkame lyžiarske pobyty so skipasom v hoteli Stupka, ktorý je vzdialený len 3 km od lyžiarskeho strediska. Prepravu z hotela zabezpečujeme zdarma malým skibusom.

V hoteli Stupka sa nachádza malé wellness centrum s bazénom so slanou vodou a protiprúdom, fínskou saunou, parnými saunami, jacuzzi, ochladzovacím bazénikom a relaxačnou zónou.

Dobrú lyžovačku môžete zavŕšiť v kruhu rodiny alebo priateľov pravou slovenskou večerou v štýlovej Kolibe, kde podávame grilované špeciality.

Sledujte aktuálne dianie a výhodné ponuky v Ski Tále online aj cez náš Facebook.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri