parallax background

Vitajte na Táloch!

Spa & Wellness


Kto by odolal bazénu so slanou vodou, vírivke, saune či profesionálnej masáži od hlavy až po päty? Nikto! Našťastie odolávať nemusíte. Stačí len prísť a užívať si.

Sledujte najaktuálnejšie dianie na Táľoch

23. 5. 2023
Rekreačný poukaz
Dovolenka na Slovensku – využite možnosť preplatiť si Váš pobyt. Najvýhodnejší pobyt v hoteli Stupka s polpenziou. Pripravili sme pre vás balíček, ktorý obsahuje: ubytovanie v izbe podľa vášho výberu, bohaté raňajky formou bufetových stolov, servírovaná večera v hotelovej reštaurácii alebo Kolibe, neobmedzený vstup do bazéna so slanou vodou a wellness centra, župan a papučky […]
22. 5. 2023
Relaxačný pobyt
Doprajte si oddych v hotelovom wellness centre s bazénom so slanou vodou, vírivkou aj zábalom. Pripravili sme pre vás balíček, ktorý obsahuje: ubytovanie v izbe podľa vášho výberu, welcome drink, bohaté raňajky formou bufetových stolov, servírovaná večera v hotelovej reštaurácii alebo Kolibe, 1x tepelný zábal pre každú osobu, neobmedzený vstup do bazéna so slanou vodou […]

Odpáľte pár loptičiek. Tých tenisových...


Pohodové tenisové ihrisko - priamo pred hotelom Stupka - uspokojí všetkých, ktorí nevydržia ani chvíľu bez športu... Rakety a loptičky nechajte doma, máme pre vás všetko potrebné.

Už ste boli na Chopku?


Tále sú ideálnym východiskovým bodom pre návštevu Chopku, pre pešiu turistiku v horách alebo pre cyklovýlety na e-bajkoch, ktoré vám v hoteli Stupka radi požičiame.

Veľmi to nepreháňajte


Odpočívajte. Objednajte si niečo dobré priamo do izby a užívajte si len tak - nič nerobením a skutočným leňošením.

Rezervácia je jednoduchá


Stačí si len vybrať termín, izbu a služby. Tešíme sa na vás.