parallax background

Vychutnajte si špičkovú slovenskú gastronómiu a pohostinnosť

Koliba Stupka


Koliba Stupka je to správne miesto ak máte chuť na grilované kura, pečené bravčové rebierka alebo iné typické slovenské jedlá. V ľudovej Kolibe Stupka na Táľoch pre vás pripravíme grilované špeciality na drevenom uhlí v pravom slovenskom štýle.


  • Špeciálny gril na drevené uhlie pre ešte dokonalejšie chuť
  • Výborné čapované pivo
  • Široká ponuka vín nielen zo Slovenska
  • Kapacita do 100 osôb


Rezervujte si stôl na čísle: +421 48 6712 601.

V prípade požiadavky na otvorenie reštaurácie mimo otváracích hodín (pre skupinu minimálne 10 osôb), nás neváhajte kontaktovať.

Užite si Tále

Lyžovanie, golf, hory, spa & wellness... To všetko sú Tále.
Či už ste aktívnym hráčom golfu, milujete lyžovanie, hľadáte aktívnu dovolenku alebo len dokonalý relax pre vašu rodinu - Tále sú to pravé miesto, ktoré vás nadchne.Gray Bear Tále – golfový rezort s prvým 18-jamkovým majstrovským ihriskom na Slovensku.


Tri štýlové slovenské reštaurácie a koliba, ktoré budete milovať.


Široká ponuka aktivít uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier.


Spa & Wellness vrátane bazéna so slanou vodou.

Skutočný gurmánsky zážitok

Reštaurácia Stupka


Reštaurácia hotela Stupka pre svojich hostí denne ponúka čerstvé à la carte jedlá tradičnej slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyne a bohaté raňajky.

Hotelové raňajky sa podávajú formou bufetu, ktorý pozostáva z teplých jedál, studených nárezových mís, sladkého a slaného pečiva, cereálií, čerstvého ovocia a zeleniny a z kútika s regionálnymi mliečnymi výrobkami.


Reštaurácia Gray Bear


Pohodová reštaurácia priamo na golfovom ihrisku

 


  • Posilnite sa výdatnými raňajkami pred hrou golfu – k tomu vám ponúkneme skvelú kávu či fresh.
  • Po odohratej 18-tke príďte ochutnať naše špeciality a denné menu. Vaši priatelia, ktorí golf nehrajú, môžu priamo z terasy sledovať vaše odpaly a pri pohári dobrého vínka užívať pravú golfovú atmosféru.
  • Kapacita reštaurácie je 50 miest vo vnútri a 50 miest na vonkajších terasách.V prípade požiadavky na jej otvorenie mimo otváracích hodín (pre skupinu minimálne 10 osôb), nás neváhajte kontaktovať.

 

Reštaurácia Stodola

Neobmedzené možnosti


Veľkokapacitná reštaurácia Stodola je v prevádzke celoročne. Počas zimnej sezóny je otvorená denne pre lyžiarov, počas golfovej sezóny na slávnostné rauty po golfových turnajoch.
Chystáte veľkú svadbu či oslavu? Stodola je ideálne miesto pre váš veľký deň.

Reštaurácia Stodola má kapacitou až 180 miest.